Program Festivalu komorní hudby Český Krumlov - slide 1Program Festivalu komorní hudby Český Krumlov - slide 2Program Festivalu komorní hudby Český Krumlov - slide 3Program Festivalu komorní hudby Český Krumlov - slide 4Program Festivalu komorní hudby Český Krumlov - slide 5

Program Festivalu komorní hudby Český Krumlov 2020

28. 6. neděle 17.00, 1. nádvoří zámku
Jazzband Schwarzenberské gardy

29. 6. pondělí 20.30 hodin, letohrádek Bellaria
Nokturno v letohrádku Bellaria s hudbou ze Schwarzenberské hudební sbírky a ukázkou mechanizmu barokního „kouzelného stolku“ a číší vína
České filharmonické kvarteto
Hadyn, Ryba, Vent

30. 6. úterý 19.30 hodin, zahrada Městského divadla
Rock‘ n‘ Roll nad Vltavou
The 6 Fireballs
Klasický Rock‘ n‘ Roll

1. 7. středa 19.30 hodin, Zrcadlový sál
Beethoven a jeho čeští současníci
Markéta Cukrová – zpěv, Barbara Willi – kladívkový klavír
Beethoven, Voříšek, Benda, Haydn

2. 7. čtvrtek 19.30 hodin, Zrcadlový sál
Pražské dechové trio
Večer české a francouzské hudby
Zdeněk Rys – hoboj, Milan Polák – klarinet, Lukáš Kořínek - fagot
Jan Vent, F.X. Dušek, Darius Milhaud, Claude Debussy

3. 7. pátek 19.30 hodin, Sál kláštera klarisek
Koncert k poctě Josefu Sukovi a Vítězslavu Novákovi
Josef Suk Piano Quartet
Novák, Suk, Dvořák

4. 7. sobota 19.30 hodin, kostel Božího Těla a Panny Marie Bolestné - klášter
Slavnostní koncert – duchovní hudba schwarzenberského hudebníka Franze Ferdinanda Arbessera
Ensemble Inégal
Arbesser

4. 7. sobota 21.30 – Sloupový sál studijního centra, I. nádvoří zámku
Nokturno
Kytarový recitál
Ivan Boreš – kytara
Vojtěch Vrtiška - kytara
Španělské a peruánské inspirace

5. 7. neděle 17.00 hodin, kostel Božího Těla a Panny Marie Bolestné - klášter
Varhanní koncert - Staří čeští mistři za hranicemi země
Tomáš Thon – varhany, Dušan Foltýn - hoboj
Zach, Vaňhal, Vodička, Čart, Lipavský, Benda

 

BAROKNÍ NOC NA ZÁMKU ČESKÝ KRUMLOV ®

24. 7. pátek a 25. 7. sobota 19.30 hodin

I. až IV. nádvoří, Maškarní a Zrcadlový sál, Plášťová chodba, Barokní divadlo, Zámecká zahrada

Barokní operaFranz Ferdinand Arbesser: „Mocí Kupida a Hymenea svatba štastně zařízena“ v provedení souboru Capella Regia

Dále účinkují: Jiří Stivín, Alla Danza Brno Baroque, CK Brass Quintet, Ludus musicus, Histriones Pragenses, Krumlovští pištci, Vagabundus kolektive a žáci výtvarného oboru Základní umělecké školy Český Krumlov jako pantomima v barokních maskách a dětská Schwarzenberská garda